Nowoczesne metody - tradycyjne wartości!
Dla dzieci i Rodziców oferujemy szeroką pomoc specjalistów: psycholog, pedagog, logopeda, terapeuci, nauczyciele.

Prowadzimy terapie integracji sensorycznej, terapię słuchową metodą Tomatisa, warsztaty dla rodziców i dzieci metodą ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne, warsztaty arteterapii, zajęcia z dogoterapii, zajęcia wczesnego wspomagania. 
Nasze atuty: wysoko wykwalifikowana i zaangażowana kadra, mała liczebność klas i oddziałów, doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami, nowoczesne wyposażenie placówki, świetlica oraz dowóz z Raciborza! 
Zapraszamy!
Więcej informacji: osobiście w placówce - Brzeźnica,ul. Kozielska 11; 47-411 Rudnik
telefonicznie: 324106726
e-mail: spbbrzeznica@poczta.onet.pl

23 stycznia 2009 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w  Brzeźnicy odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka. Jak co roku na uroczystość tłumnie przybyli nasze wspaniałe babcie i dziadkowie. Na początku dyrektor Zespołu - Ewa Ryś serdecznie przywitała wszystkich obecnych i złożyła życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności z okazji Dnia Babci i Dziadka. Następnie oddaliśmy głos wnuczkom i wnukom, którzy poprzez wiersze, piosenki i taniec wyrażali swoją wdzięczność i miłość. Program artystyczny przygotowali nauczyciele: Lidia Dyrska, Celina Jurczyszyn, Janina Titarenkow, Bożena Herman-Nowak oraz Grzegorz Ryczkowski, natomiast oprawą muzyczną zajęła się Joanna Maksymowicz.

Gorące podziękowania składamy wszystkim rodzicom, którzy upiekli pyszne ciasta.