Nowoczesne metody - tradycyjne wartości!
Dla dzieci i Rodziców oferujemy szeroką pomoc specjalistów: psycholog, pedagog, logopeda, terapeuci, nauczyciele.

Prowadzimy terapie integracji sensorycznej, terapię słuchową metodą Tomatisa, warsztaty dla rodziców i dzieci metodą ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne, warsztaty arteterapii, zajęcia z dogoterapii, zajęcia wczesnego wspomagania. 
Nasze atuty: wysoko wykwalifikowana i zaangażowana kadra, mała liczebność klas i oddziałów, doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami, nowoczesne wyposażenie placówki, świetlica oraz dowóz z Raciborza! 
Zapraszamy!
Więcej informacji: osobiście w placówce - Brzeźnica,ul. Kozielska 11; 47-411 Rudnik
telefonicznie: 324106726
e-mail: spbbrzeznica@poczta.onet.pl

   Już pływam

Siódme pływackie zawody mikołajkowe rozegrano 6 grudnia 2008 r. na pływalni Zespołu Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Raciborzu. Na starcie stanęło blisko 200 młodych zawodników. Zawody rozpoczęły się od rywalizacji w „ Pierwszym kroku pływackim”

    Najmłodsi adepci pływania z ZSP Brzeźnica to: Michael Kiszka, Dominik Kiszka, Patryk Dańko oraz Adam Mraczny. Nasi pływacy otrzymali statuetki oraz dyplomy „ Już pływam”. Byli oni gorąco dopingowani przez licznie zgromadzoną publiczność, opiekunów, a przede wszystkim rodziców. Główną atrakcją był św. Mikołaj, który rozdawał słodkie prezenty i towarzyszył dzieciom aż do końca.

 Już pływam

Opracowała: J.T.