Nowoczesne metody - tradycyjne wartości!
Dla dzieci i Rodziców oferujemy szeroką pomoc specjalistów: psycholog, pedagog, logopeda, terapeuci, nauczyciele.

Prowadzimy terapie integracji sensorycznej, terapię słuchową metodą Tomatisa, warsztaty dla rodziców i dzieci metodą ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne, warsztaty arteterapii, zajęcia z dogoterapii, zajęcia wczesnego wspomagania. 
Nasze atuty: wysoko wykwalifikowana i zaangażowana kadra, mała liczebność klas i oddziałów, doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami, nowoczesne wyposażenie placówki, świetlica oraz dowóz z Raciborza! 
Zapraszamy!
Więcej informacji: osobiście w placówce - Brzeźnica,ul. Kozielska 11; 47-411 Rudnik
telefonicznie: 324106726
e-mail: spbbrzeznica@poczta.onet.pl

galeria

Jaselka 20 01

Dnia 10 stycznia 2020 r. przedszkolaki Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźnicy zaprosiły swoich Rodziców na obejrzenie przygotowanych dla nich jasełek.

Głównym celem tej uroczystości było stworzenie radosnej atmosfery okresu Bożonarodzeniowego, kształcenie umiejętności wyrażania uczuć i przeżyć podczas inscenizacji jasełek oraz wzmacnianie więzi emocjonalnej z rodziną. Przedstawienie było wyjątkowe. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale. Sala wypełniona była aniołkami, które śpiewały kolędy, pastorałki i recytowały wiersze. Do szopki przybyli też pastuszkowie, królowie i dzieci, które przyniosły Dzieciątku dary. Przy żłóbku czuwał Józef z Maryją.
Po jasełkach odbyło się wspólne kolędowanie dzieci z rodzicami.

Dziękujemy rodzicom za obecność i przygotowanie słodkiego poczęstunku!

S.M. 

Więcej zdjęć na stronie: fb mojabrzeznica