Nowoczesne metody - tradycyjne wartości!

Dla dzieci i Rodziców oferujemy szeroką pomoc specjalistów: psycholog, pedagog, logopeda, terapeuci, nauczyciele.

Prowadzimy terapie integracji sensorycznej, terapię słuchową metodą Tomatisa, warsztaty dla rodziców i dzieci metodą ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne, warsztaty arteterapii, zajęcia z dogoterapii, zajęcia wczesnego wspomagania. 
Nasze atuty: wysoko wykwalifikowana i zaangażowana kadra, mała liczebność klas i oddziałów, doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami, nowoczesne wyposażenie placówki, świetlica oraz dowóz z Raciborza! 
Zapraszamy!
Więcej informacji: osobiście w placówce - Brzeźnica,ul. Kozielska 11; 47-411 Rudnik
telefonicznie: 324106726
e-mail: spbbrzeznica@poczta.onet.pl 

 

25 listopada 2019 roku w naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień Pluszowego Misia. Od rana dzieci czekała niespodzianka - do sali prowadziły ślady, które okazały się śladami wielkiego misia, który towarzyszył nam cały dzień!

Każde dziecko przyszło w tym dniu do przedszkola w towarzystwie swojego przyjaciela - Misia. Na początku dzieci poznały historię powstania pluszowego Misia, dowiedziały się od kiedy jest szyty, produkowany i skąd pochodzi jego uniwersalna nazwa „Teddy Bear”. Później dzieci obejrzały jak wyglądały pluszowe misie na przestrzeni 117 lat tzn. jak zmieniał się przez wszystkie lata jego produkcji. W ostatniej części prezentacji przedszkolaki zobaczyły te znane bardziej lub też mniej Misie z bajek. Po prezentacji dzieci wykonały pracę plastyczną - twarz Misia. Sprawiło im to bardzo dużo radości. Były tańce i zabawy z Misiami, a na koniec dzieci skosztowały "słodkie małe co nieco", czyli ulubiony przysmak misiów - miód oraz miodowe pierniczki i babeczki. Wszystkie dzieci oblizywały się ze smakiem. Dzieci otrzymały w tym dniu dyplomy "Przyjaciela Misia". Zdjęcia obejrzeć można na naszej stronie fb-mojabrzeznica.