Nowoczesne metody - tradycyjne wartości!

Dla dzieci i Rodziców oferujemy szeroką pomoc specjalistów: psycholog, pedagog, logopeda, terapeuci, nauczyciele.

Prowadzimy terapie integracji sensorycznej, terapię słuchową metodą Tomatisa, warsztaty dla rodziców i dzieci metodą ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne, warsztaty arteterapii, zajęcia z dogoterapii, zajęcia wczesnego wspomagania. 
Nasze atuty: wysoko wykwalifikowana i zaangażowana kadra, mała liczebność klas i oddziałów, doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami, nowoczesne wyposażenie placówki, świetlica oraz dowóz z Raciborza! 
Zapraszamy!
Więcej informacji: osobiście w placówce - Brzeźnica,ul. Kozielska 11; 47-411 Rudnik
telefonicznie: 324106726
e-mail: spbbrzeznica@poczta.onet.pl 

 

galeria

maraton 19 a

We wtorek, 21 marca 2019 r. nasze przedszkole dołączyło po raz drugi do V Ogólnopolskiego Maratonu PrzedszkolakówSprintem do Maratonu”.

Dzieci przegotowywały się od dłuższego czasu, ćwicząc swoją kondycję. Na płycie boiska szkolnego został przygotowany tor o dł. 150m. Każdy przedszkolak otrzymał zieloną koszulkę oraz numer startowy. Na rozpoczęcie wszyscy się rozgrzali przy piosence „Sprintem do maratonu biegnie dziecko każde…” pod okiem p. Alicji Malińskiej, trenerki personalnej z Raciborza. Nie zabrakło licznego grona kibiców, czyli rodzin dzieci oraz uczniów szkolnych i nauczycieli. Jako pierwsza pobiegła grupa „Biedronek” w towarzystwie dorosłych i wszyscy pokonali odcinek 150 m, następnie ruszyła grupa „Kangurków” z kilkoma rodzicami i także przebiegli ten odcinek. Żadne dziecko się nie poddało. Razem biegło 34 przedszkolaków.
Kolejną częścią był bieg na szybkość 5- i 6-latków. Ale to były emocje!!! Odbyły się kwalifikacje do powiatowego biegu „Czekoladowe Kolce”, które będą 11 czerwca w Raciborzu. Każde dziecko dało z siebie tyle energii ile miało. Rywalizacja była do samego końca. Po wyczerpujących biegach naszą placówkę będą reprezentowali wraz z uczniami szkolnymi:
1m. – Pascal Krettek i Zuzanna Głobmik
2m. – Damian Kitel i Magdalena Pawlak
3m. – Patryk Kostka i Julia Kara
Wszystkim serdecznie gratulujemy. Każde dziecko otrzymało na podium pamiątkowy złoty medal oraz dyplom i coś słodkiego. Razem wszystkie dzieci przebiegły 8 km.
Podczas tego dnia towarzyszyła nam również p. Jola Wolnik, która uczestniczy w wielu biegach i dzieci mogły zobaczyć jej wspaniałe pamiątki i medale właśnie z takich imprez.
Cieszymy się, że nasze dzieci mają dobra kondycję a rodzice są dumni ze swoich pociech! Całość imprezy zorganizowała p. Maria Koloch przy współpracy z innymi pracownikami placówki.

 

Informacja znalazła się również w Nowinach: https://sport.nowiny.pl/sport/151541-rozbiegane-przedszkolaki-z-brzeznicy-zdjecia.html