Nowoczesne metody - tradycyjne wartości!

Dla dzieci i Rodziców oferujemy szeroką pomoc specjalistów: psycholog, pedagog, logopeda, terapeuci, nauczyciele.

Prowadzimy terapie integracji sensorycznej, terapię słuchową metodą Tomatisa, warsztaty dla rodziców i dzieci metodą ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne, warsztaty arteterapii, zajęcia z dogoterapii, zajęcia wczesnego wspomagania. 
Nasze atuty: wysoko wykwalifikowana i zaangażowana kadra, mała liczebność klas i oddziałów, doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami, nowoczesne wyposażenie placówki, świetlica oraz dowóz z Raciborza! 
Zapraszamy!
Więcej informacji: osobiście w placówce - Brzeźnica,ul. Kozielska 11; 47-411 Rudnik
telefonicznie: 324106726
e-mail: spbbrzeznica@poczta.onet.pl 

 

galeria

w cz pl 18 1

W piątek 14 grudnia br. do Brzeźnicy przyjechali goście z Novego Jicina. W ubiegłym roku przedszkole w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Brzeźnicy wspólnie z Mateřską školą "Máj" z Nowego Jičína realizowało projekt polsko-czeski "Poznajmy się! " w ramach programu INTERREG V A-Republika Czeska-Polska Fundusz Mikroprojektów w Euroregionie Silesia 2014-2020.

Podczas realizacji projektu pomiędzy naszymi placówkami nawiązała się sympatia i przyjaźń, którą chcemy podtrzymywać. Czas Bożego Narodzenia w Polsce to czas szczególny i dlatego chcieliśmy naszym przyjaciołom przybliżyć jego atmosferę. Program wizyty dzięki zaangażowaniu naszych nauczycieli obfitował w wiele świątecznych akcentów - goście obejrzeli jasełka w wykonaniu dzieci przedszkolnych, wysłuchali pastorałek i kolęd, szukali prezentów pod choinką. Potem odbyły się warsztaty dla dzieci i nauczycieli, podczas których wykonywali świąteczne ozdoby, które wzięli do swoich domów. Poczęstunek wykonany przez uczniów klas starszych pod okiem fachowców, świąteczne pierniczki upieczone i ozdobione przez nasze przedszkolaki, charakterystyczne potrawy z naszego stołu wigilijnego przyniesione przez nauczycieli - zrobiły na gościach niezapomniane wrażenie. Po wspólnej zabawie nadszedł czas pożegnania. Goście i Brzeźnica na długo zapamięta tą wizytę!
Serdeczne podziękowania dla wszystkich osób, któe zaangażowały się w organizację bardzo udanego spotkania!
Szczególne podziękowania dla pani Teresy Koloch, która przeprowadziła bardzo inspirujące warsztaty dla czeskich nauczycieli
!

E.R.