Nowoczesne metody - tradycyjne wartości!

Dla dzieci i Rodziców oferujemy szeroką pomoc specjalistów: psycholog, pedagog, logopeda, terapeuci, nauczyciele.

Prowadzimy terapie integracji sensorycznej, terapię słuchową metodą Tomatisa, warsztaty dla rodziców i dzieci metodą ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne, warsztaty arteterapii, zajęcia z dogoterapii, zajęcia wczesnego wspomagania. 
Nasze atuty: wysoko wykwalifikowana i zaangażowana kadra, mała liczebność klas i oddziałów, doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami, nowoczesne wyposażenie placówki, świetlica oraz dowóz z Raciborza! 
Zapraszamy!
Więcej informacji: osobiście w placówce - Brzeźnica,ul. Kozielska 11; 47-411 Rudnik
telefonicznie: 324106726
e-mail: spbbrzeznica@poczta.onet.pl 

 

galeria

listopad 18

Wycieczka na Pocztę
Nasze przedszkolaki pojechały autokarem pozwiedzać Pocztę Główną w Raciborzu. Tam zobaczyły wiele tajemnic skrywanych za drzwiami i skrzynkami pocztowymi.

Dowiedziały się jaką drogą idzie list od nadawcy do odbiorcy. Bardzo dziękujemy za umożliwienie zwiedzania poczty. Potem dzieci poszły zobaczyć dworzec i pociąg. A ostatnim punktem programu była zabawa na placu zabaw w Liluplay. Wszystkie dzieci świetnie się bawiły i wróciły zadowolone i uśmiechnięte do przedszkola.
Niezapomniane wrażenia z Gliwic
Zwiedziliśmy piękne miasto Gliwice. Poznaliśmy historię, przyrodę oraz zwiedziliśmy aż trzy muzea, które bardzo się podobały. Byliśmy w muzeum radiostacji gliwickiej, w palmiarni, kolejkowo oraz muzeum figur stalowych. Byli z nami rodzice, dziadkowie oraz panie z DFK. Dziękujemy wszystkim za zorganizowanie wspaniałej wycieczki!
Nasza mała Ojczyzna
W listopadzie poznawaliśmy lokalną historię i tradycje. Dziękujemy tym, którzy nas zaprosili do wspólnego oglądania tajemniczych zabytków i zabawy!
Przygotowania do św. Marcina
Na comiesięcznych warsztatach przygotowaliśmy lampiony z okazji św. Marcina. Przyszły nam pomóc panie z DFK. Bardzo im dziękujemy, bo nie było to takie łatwe zadanie do wykonania!
Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka
20 listopada obchodziliśmy ten wspaniały dzień. Każdy z nas miał przypiętą niebieską wstążkę w ramach solidarności ze wszystkimi dziećmi!
Światowy Dzień Pluszowego Misia
26 listopada w przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Każde dziecko przyniosło swojego ulubionego misia. Było wiele zabawy z pluszakami: tańce, śpiewy, opowiadania, zabawy oraz Sto lat! Przedszkolaki wykonały z kółek kolorowe misie. Jak te misie są kochane...
"Smog nas zje"
Przedszkolaki oraz uczniowie klas 1-3 szkoły obejrzeli na żywo transmisję bajki muzycznej pt.: "SMOG NAS ZJE" z Teatru Śląskiego im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach. Teatrzyk niósł wartości ekologiczne. Wcześniej grupa kangurków przygotowała pracę konkursową "Smog nas zje" - czekamy na wyniki!

M.K.