Nowoczesne metody - tradycyjne wartości!
Dla dzieci i Rodziców oferujemy szeroką pomoc specjalistów: psycholog, pedagog, logopeda, terapeuci, nauczyciele.

Prowadzimy terapie integracji sensorycznej, terapię słuchową metodą Tomatisa, warsztaty dla rodziców i dzieci metodą ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne, warsztaty arteterapii, zajęcia z dogoterapii, zajęcia wczesnego wspomagania. 
Nasze atuty: wysoko wykwalifikowana i zaangażowana kadra, mała liczebność klas i oddziałów, doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami, nowoczesne wyposażenie placówki, świetlica oraz dowóz z Raciborza! 
Zapraszamy!
Więcej informacji: osobiście w placówce - Brzeźnica,ul. Kozielska 11; 47-411 Rudnik
telefonicznie: 324106726
e-mail: spbbrzeznica@poczta.onet.pl

galeria

bal 17 01

W piątek 10 lutego wszystkie przedszkolaki od rana podekscytowane były czekającą ich zabawą.

Dzieci piękne stroje miały i do świata bajek zapraszały. W tym roku gościliśmy w przedszkolu: wróżkę, księżniczki, Królową Lodu, Maszę, piratki, czarodziejkę, wiedźmę, policjanta, Indianina, szeryfa, kowboja, minionka,  batmana, spidermana, szkieleta i diabła. Przebierańcy dobrze się bawili, uczestniczyli we wspólnych zabawach i konkurencjach oraz tańczyli w rytmach dziecięcego disco. Wszystkim tym zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie strojów dla swoich pociech i za upieczenie pysznych ciast.
S.M.