Nowoczesne metody - tradycyjne wartości!
Dla dzieci i Rodziców oferujemy szeroką pomoc specjalistów: psycholog, pedagog, logopeda, terapeuci, nauczyciele.

Prowadzimy terapie integracji sensorycznej, terapię słuchową metodą Tomatisa, warsztaty dla rodziców i dzieci metodą ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne, warsztaty arteterapii, zajęcia z dogoterapii, zajęcia wczesnego wspomagania. 
Nasze atuty: wysoko wykwalifikowana i zaangażowana kadra, mała liczebność klas i oddziałów, doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami, nowoczesne wyposażenie placówki, świetlica oraz dowóz z Raciborza! 
Zapraszamy!
Więcej informacji: osobiście w placówce - Brzeźnica,ul. Kozielska 11; 47-411 Rudnik
telefonicznie: 324106726
e-mail: spbbrzeznica@poczta.onet.pl

galeria

gamów 17 04

W dniu 30.03.2017 r. grupa najstarszych przedszkolaków uczestniczyła w Międzyprzedszkolnym Konkursie wiedzy o bezpieczeństwie zorganizowanym przez przedszkole w Gamowie.

Celem konkursu było utrwalenie wiadomości na temat ruchu drogowego i  bezpieczeństwa podczas zabaw oraz sprawdzenie wiedzy przedszkolaków  z zakresu bezpiecznego poruszania się po drogach i odpowiedniego zachowania się w różnych sytuacjach. Przedszkolaki świetnie poradziły sobie z wszystkimi zadaniami, za co zostały nagrodzone dyplomami oraz nagrodami. Bardzo dziękujemy Organizatorom konkursu za zaproszenie.

S.M.