Nowoczesne metody - tradycyjne wartości!
Dla dzieci i Rodziców oferujemy szeroką pomoc specjalistów: psycholog, pedagog, logopeda, terapeuci, nauczyciele.

Prowadzimy terapie integracji sensorycznej, terapię słuchową metodą Tomatisa, warsztaty dla rodziców i dzieci metodą ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne, warsztaty arteterapii, zajęcia z dogoterapii, zajęcia wczesnego wspomagania. 
Nasze atuty: wysoko wykwalifikowana i zaangażowana kadra, mała liczebność klas i oddziałów, doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami, nowoczesne wyposażenie placówki, świetlica oraz dowóz z Raciborza! 
Zapraszamy!
Więcej informacji: osobiście w placówce - Brzeźnica,ul. Kozielska 11; 47-411 Rudnik
telefonicznie: 324106726
e-mail: spbbrzeznica@poczta.onet.pl

wizyta czechy 17 01

9 marca br. dyrektor Ewa Ryś z nauczycielką M.Mruk-Otulak wybrały się do przedszkola w Nowym Jiczinie na spotkanie dotyczace nawiązania partnerstwa projektowego między naszymi placówkami.

wizyta czechy 17 02

Nasza placówka od dłuższego czasu poszukiwała partnera w celu nawiązania współpracy i ze strony czeskiej odpowiedziała Materska Skola Maj. W spotkaniu udział wzięli pracownicy Euroregionu Silesia oraz kierownictwo i nauczycielki przedszkola w Nowym Jiczinie. Po przedstawieniu naszych placówek dyskutowalismy o możliwościach współpracy i wspólnych projektach. Następne robocze spotkanie w Brzeźnicy 30 marca.

wizyta czechy 17 03