Nowoczesne metody - tradycyjne wartości!
Dla dzieci i Rodziców oferujemy szeroką pomoc specjalistów: psycholog, pedagog, logopeda, terapeuci, nauczyciele.

Prowadzimy terapie integracji sensorycznej, terapię słuchową metodą Tomatisa, warsztaty dla rodziców i dzieci metodą ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne, warsztaty arteterapii, zajęcia z dogoterapii, zajęcia wczesnego wspomagania. 
Nasze atuty: wysoko wykwalifikowana i zaangażowana kadra, mała liczebność klas i oddziałów, doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami, nowoczesne wyposażenie placówki, świetlica oraz dowóz z Raciborza! 
Zapraszamy!
Więcej informacji: osobiście w placówce - Brzeźnica,ul. Kozielska 11; 47-411 Rudnik
telefonicznie: 324106726
e-mail: spbbrzeznica@poczta.onet.pl

galeria

poznajmy 17

Ruszył projekt w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Brzeźnicy  pt: "Poznajmy się!”, w ramach programu INTERREG V A-Republika Czeska-Polska Fundusz Mikroprojektów w Euroregionie Silesia 2014-2020.

W projekcie biorą  udział pracownicy oraz dzieci z naszej placówki oraz z Mateřskiej školy Máj z Novego Jičína.  W ramach pierwszego działania w dniach 20 i 21 października br. nauczyciele i pracownicy wzięli udział w dwudniowym spotkaniu, na którym poznali się z czeskim partnerem oraz wzięli udział w warsztatach plastyczno- rękodzielniczych pod hasłem "Dary jesieni"
 A na zakończenie wspaniałego spotkania nasi czescy partnerzy zwiedzili Racibórz, w szczególności Zamek Piastowski. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
M.M.