Zespół Szkolno- Przedszkolny w Brzeźnicy został wybrany jako jeden z 5 szkół w całej Polsce do uczestnictwa w projekcie ARETE (rozszerzona rzeczywistość).

Więcej…

galeria

Erasmus 2020 01

 

W Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Brzeźnicy odbyły się Dni Erasmus +. Z tej okazji przedsięwzięliśmy szereg działań upamiętniających to święto. Wszystko odbyło się z zachowaniem reżimu sanitarnego obowiązującego w danym przedziale czasowym. Szkoła od 2019 r. prężnie współpracuje w 4 krajami partnerskimi w projekcie – European Cultural Heritage to Develop LITERACY SKILLS, a już w grudniu tego roku przystępuje do kolejnego projektu związanego z wykorzystanie nowoczesnych technologii podczas lekcji, pozyskując tym samym kolejne środki na rozwój placówki.

Więcej…

galeria

p sie 18 002

1 czerwca w Zespole Szkolno -Przedszkolnym w Brzeźnicy odbył się piknik integracyjny podsumowujący projekt polsko- czeski "Poznajmy się! " w ramach programu INTERREG V A-Republika Czeska-Polska Fundusz Mikroprojektów w Euroregionie Silesia 2014-2020.

Więcej…

galeria

w czechy 18 02

26 marca 2018 r. już po raz piąty spotkali się uczestnicy projektu „Poznajmy się !” w ramach programu INTERREG V A-Republika Czeska-Polska Fundusz Mikroprojektów w Euroregionie Silesia 2014-2020.

Więcej…

Więcej artykułów…