Nowoczesne metody - tradycyjne wartości!

Dla dzieci i Rodziców oferujemy szeroką pomoc specjalistów: psycholog, pedagog, logopeda, terapeuci, nauczyciele.

Prowadzimy terapie integracji sensorycznej, terapię słuchową metodą Tomatisa, warsztaty dla rodziców i dzieci metodą ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne, warsztaty arteterapii, zajęcia z dogoterapii, zajęcia wczesnego wspomagania. 
Nasze atuty: wysoko wykwalifikowana i zaangażowana kadra, mała liczebność klas i oddziałów, doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami, nowoczesne wyposażenie placówki, świetlica oraz dowóz z Raciborza! 
Zapraszamy!
Więcej informacji: osobiście w placówce - Brzeźnica,ul. Kozielska 11; 47-411 Rudnik
telefonicznie: 324106726
e-mail: spbbrzeznica@poczta.onet.pl 

 

mega misja 21 01

 

Nasza szkoła ma MegaMisję!
Z radością informujemy, że nasza świetlica szkolna znalazła się z ponad 1200 zgłoszeń wśród 140 wybranych szkół z całej Polski zgłoszonych do programu MegaMisja, czyli cyfrowej edukacji Fundacji Orange.

MegaMisja to 10-miesięczny cykl zajęć dla klas 1-3 szkół podstawowych, który powstał po to, żeby kształtować zdrowe nawyki cyfrowe. Dzieci przy wsparciu nauczyciela podążają za wciągającą fabułą bajki. A wszystko w formie przyjaznej zabawy w cyfrowym laboratorium, w którym pomagają animowanym bohaterom złapać niesfornego psotnika, ucząc się przy tym ważnych zasad młodego internauty. To jest ich MEGAMISJA
W czasie MegaMisjii, realizując kolejne obszary tematyczne, dzieci zdobywają nagrody  dla swojej szkoły - tablety, kreatywne zestawy plastyczne, pakiety książek  i gier planszowych oraz zestaw zabawek edukacyjnych.

Patroni honorowi: Ministerstwo Cyfryzacji oraz Minister Edukacji i Nauki.
A wszystko to będzie odbywało się tylko w Brzeźnicy
w ramach świetlicy już od 1 września 2021 r. i potrwa przez cały rok szkolny 2021/2022!
Praca konkursowa "Zaproś MegaMisję do swojej szkoły" oceniana była pod kątem: pomysłowości, zaangażowania dzieci oraz wykorzystania narzędzi cyfrowych.

E.R.