Nowoczesne metody - tradycyjne wartości!
Dla dzieci i Rodziców oferujemy szeroką pomoc specjalistów: psycholog, pedagog, logopeda, terapeuci, nauczyciele.

Prowadzimy terapie integracji sensorycznej, terapię słuchową metodą Tomatisa, warsztaty dla rodziców i dzieci metodą ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne, warsztaty arteterapii, zajęcia z dogoterapii, zajęcia wczesnego wspomagania. 
Nasze atuty: wysoko wykwalifikowana i zaangażowana kadra, mała liczebność klas i oddziałów, doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami, nowoczesne wyposażenie placówki, świetlica oraz dowóz z Raciborza! 
Zapraszamy!
Więcej informacji: osobiście w placówce - Brzeźnica,ul. Kozielska 11; 47-411 Rudnik
telefonicznie: 324106726
e-mail: spbbrzeznica@poczta.onet.pl

galeria

Misje 20

W zeszłym tygodniu Zespół Szkolno-Przedszkolny odwiedzili niespodziewani goście z Afryki, czyli klerycy z Ghany. Kleryk Isaac i Godfred są misjonarzami - werbistami i przyjechali do Polski na studia, aby przygotować się do kapłaństwa.

Obecnie mieszkają w Pieniężnie i tam studiują teologię w Misyjnym Seminarium Duchownym Księży Werbistów. Spędzili z nami kilka wspaniałych dni, niezapomnianych dla dzieci. Kleryk Isaac opowiedział o Ghanie i wspólnie z uczniami przygotował mały koncert, przygrywając uczniom podczas lekcji na pianinie. Z przedszkolakami śpiewał i grał na gitarze. Kleryk Godfred przybliżył tematykę misyjną i opowiedział o działalności werbistów. Zachęcił uczniów do działalności misyjnej poprzez różne akcje np. zbieranie starych komórek, znaczków, kluczy itd. W klasach starszych prowadził muzykę i nauczył piosenki w ich języku narodowym "twi". W piątek jeden z kleryków pojechał wspólnie z uczniami naszej szkoły na lodowisko. Uczeń Patryk okazał się dobrym nauczycielem naszego gościa, który szybko opanował jazdę na łyżwach. Nasz misjonarz był pierwszy raz na lodzie, bo sporty zimowe to dla nich egzotyka, cos nowego i nieznanego, co znają tylko z telewizji. Dziękujemy im za wizytę i zapraszamy ponownie do naszej placówki! 

M.K.