Nowoczesne metody - tradycyjne wartości!
Dla dzieci i Rodziców oferujemy szeroką pomoc specjalistów: psycholog, pedagog, logopeda, terapeuci, nauczyciele.

Prowadzimy terapie integracji sensorycznej, terapię słuchową metodą Tomatisa, warsztaty dla rodziców i dzieci metodą ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne, warsztaty arteterapii, zajęcia z dogoterapii, zajęcia wczesnego wspomagania. 
Nasze atuty: wysoko wykwalifikowana i zaangażowana kadra, mała liczebność klas i oddziałów, doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami, nowoczesne wyposażenie placówki, świetlica oraz dowóz z Raciborza! 
Zapraszamy!
Więcej informacji: osobiście w placówce - Brzeźnica,ul. Kozielska 11; 47-411 Rudnik
telefonicznie: 324106726
e-mail: spbbrzeznica@poczta.onet.pl

Podczas obchodów strażackiego święta, które odbyło się 10 maja br. na Zamku Piastowskim wręczono nagrody za IV Powiatowy Konkurs Plastyczny pod hasłem "Dzielni Strażacy".

Wśród nagrodzonych znaleźli się nasi przedstawiciele - I miejsce w grupie dzieci starszych zdobył K. Urbisch, natomiast w grupie dzieci młodszych wyróźnienie otrzymał D. Kostka. Do konkursu dzieci przygotowały p. M. Koloch i S. Mikolajczyk. Gratulujemy sukcesu!
Zdjęcia na stronie: https://www.naszraciborz.pl/site/art/1-aktualnosci/0-/73582-bogu-na-chwale--ludziom-na-pozytek--strazacy-swietowali-na-zamku--foto-i-wideo-