Nowoczesne metody - tradycyjne wartości!
Dla dzieci i Rodziców oferujemy szeroką pomoc specjalistów: psycholog, pedagog, logopeda, terapeuci, nauczyciele.

Prowadzimy terapie integracji sensorycznej, terapię słuchową metodą Tomatisa, warsztaty dla rodziców i dzieci metodą ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne, warsztaty arteterapii, zajęcia z dogoterapii, zajęcia wczesnego wspomagania. 
Nasze atuty: wysoko wykwalifikowana i zaangażowana kadra, mała liczebność klas i oddziałów, doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami, nowoczesne wyposażenie placówki, świetlica oraz dowóz z Raciborza! 
Zapraszamy!
Więcej informacji: osobiście w placówce - Brzeźnica,ul. Kozielska 11; 47-411 Rudnik
telefonicznie: 324106726
e-mail: spbbrzeznica@poczta.onet.pl

- Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Muzeum moich marzeń”
 II miejsce  - opiekun M. Koloch
- V Festiwal Piosenki Europejskiej Eurosong
II miejsce (województwo) - opiekun A. Niziołek i M. Koloch
- Ogólnopolski Konkurs literacko-plastyczny "Gdy myślę misje"
2 wyróżnienia  - opiekun M. Koloch
- Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Kangur "
 wyróżnienie - opiekun  E. Ryś
- 14 Wojewódzki Konkurs Piosenki Niemieckiej
 V miejsce - opiekun A. Niziołek i M. Koloch
- Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej Żak 2015

I, III miejsce rejon; laureaci etap diecezjalny – opiekun M. Koloch
- Wojewódzki Konkurs o życiu i twórczości Eichendorffa
IV, VIII miejsce – opiekun A. Niziołek
- III Ogólnopolski Konkurs Historyczny Klio
XVI miejsce – opiekun B. Herman Nowak
- XVI Powiatowy Konkurs Recytatorski
wyróżnienie - opiekun J. Titarenkow
- Powiatowy Drużynowy Konkurs Religijny „Na drodze Cię Jezu spotkam”
IV miejsce - opiekun M. Koloch
- Gminny Konkurs "Mistrz Matematyki " dla klas I - III
 III miejsce kl. III - opiekun J. Titarenkow
- Gminny Konkurs Ortograficzny IV-VI
I miejsce  - opiekun G. Ryczkowski
- Gminny Konkurs „Znam swój kraj Polskę”
I i III miejsce - opiekun J. Titarenkow 
- Gminny Konkurs Piosenki z języka niemieckiego
I, II miejsce - opiekun A. Niziołek
- Gminny Konkurs Piosenki z języka angielskiego
I  miejsce - opiekun I. Dąbrowska-Hula
- Gminny Konkurs recytatorski I – III
II, IV miejsce klasa II  i III – opiekun J. Titarenkow
- Gminny konkurs biblioteczny
I miejsce w kategorii kl. IV - opiekun B. Herman-Nowak
II, III i IV miejsce w kategorii drzewo genealogiczne – opiekun B. Herman-Nowak, M. Koloch
III miejsce praca plastyczna Pippi – opiekun C. Jurczyszyn
Braliśmy również udział w
Gminnym Konkurs Tańca i Piosenki dla przedszkoli
Gminnym Konkurs Literacki dla przedszkoli
Gminnym konkursie Języka niemieckiego i języka angielskiego
Interdyscyplinarnym Konkursie „Życie na zamku średniowiecznym”