Nowoczesne metody - tradycyjne wartości!
Dla dzieci i Rodziców oferujemy szeroką pomoc specjalistów: psycholog, pedagog, logopeda, terapeuci, nauczyciele.

Prowadzimy terapie integracji sensorycznej, terapię słuchową metodą Tomatisa, warsztaty dla rodziców i dzieci metodą ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne, warsztaty arteterapii, zajęcia z dogoterapii, zajęcia wczesnego wspomagania. 
Nasze atuty: wysoko wykwalifikowana i zaangażowana kadra, mała liczebność klas i oddziałów, doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami, nowoczesne wyposażenie placówki, świetlica oraz dowóz z Raciborza! 
Zapraszamy!
Więcej informacji: osobiście w placówce - Brzeźnica,ul. Kozielska 11; 47-411 Rudnik
telefonicznie: 324106726
e-mail: spbbrzeznica@poczta.onet.pl

galeria

 

 

Wroclaw 15

Dzięki ofiarności AGMO e.V. – Gesellschaft zur Unterstützung der Deutschen in Schlesien, Ostbrandenburg, Pommern, Ost- und Westpreußen, 11 czerwca 2015 uczniowie klas IV-VI udali się na wycieczkę do Wrocławia. Fundacja wsparła nasz wyjazd kwotą 400 Euro, która pokryła koszty przejazdu. Tematem wycieczki był „Wrocław dawniej i dziś”. Uczniowie porównywali dawny Breslau z dzisiejszym Wrocławiem. Razem z uczniami ze Szkoły Podstawowej z Pogrzebienia poznawali się lepiej zwiedzając to przepiękne miasto.

Pobyt we Wrocławiu miał służyć nawiązaniu kontaktów z innymi uczniami, którzy również uczą się języka niemieckiego jako języka mniejszości narodowej. Wyruszyliśmy wczesnym rankiem. Zwiedziliśmy: Ostrów Tumski – Katedra i Kościół Św. Krzyża Rynek, Plac Solny Wrocławskie krasnale, historia spiżowych skrzatów! Stare Jatki Miejskie Dawne Więzienie Miejskie Uniwersytet Wrocławski Promenadę Staromiejską Po intensywnym zwiedzaniu udaliśmy się na rejs statkiem. Podziwialiśmy Wrocław „z wody”. Po rejsie udaliśmy się na ciepły posiłek. Następnym punktem wycieczki była wieża widokowa Kościoła Garnizonowego p. w. św. Elżbiety. Aby podziwiać panoramę Wrocławia musieliśmy pokonać ponad 300 schodów. Następnie wróciliśmy się na rynek, tam „chłonęliśmy atmosferę” dużego miasta, żeby już wkrótce wrócić do domu. Dzień był intensywny i wyczerpujący, ale i bardzo ciekawy. Uczniowie wrócili zadowoleni do swych domów i od razu pytali kiedy będzie następna wycieczka. Wycieczkę zorganizowała A. Niziołek pisząc wspólnie z nauczycielką z Pogrzebienia projekt do Fundacji. Dziękujemy za wspaniała wycieczkę!