Nowoczesne metody - tradycyjne wartości!
Dla dzieci i Rodziców oferujemy szeroką pomoc specjalistów: psycholog, pedagog, logopeda, terapeuci, nauczyciele.

Prowadzimy terapie integracji sensorycznej, terapię słuchową metodą Tomatisa, warsztaty dla rodziców i dzieci metodą ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne, warsztaty arteterapii, zajęcia z dogoterapii, zajęcia wczesnego wspomagania. 
Nasze atuty: wysoko wykwalifikowana i zaangażowana kadra, mała liczebność klas i oddziałów, doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami, nowoczesne wyposażenie placówki, świetlica oraz dowóz z Raciborza! 
Zapraszamy!
Więcej informacji: osobiście w placówce - Brzeźnica,ul. Kozielska 11; 47-411 Rudnik
telefonicznie: 324106726
e-mail: spbbrzeznica@poczta.onet.pl

galeria

 

 

j niem kw 15

30 kwietnia uczniowie naszej szkoły spróbowali swoich sił w Wojewódzkim Konkursie Piosenki Niemieckiej. Szkołę reprezetowały dwa duety: Rafał Kobza, Kevin Gawlik z piosenką "Guten Tag ich bin der Nikolaus", Paulina i Fabian Przybyła z piosenką "Ich bin ein Musikant" oraz dwie solistki: Anna Zuber zaśpiewała piosenkę "Jetzt zieht Hampelmann" i Patrycja Krybus zaprezetowała piosenkę "Ich komme aus dem Marchenland".

Wszystkie występy były na bardzo wysokim poziomie, ale jurorom najbardziej spodobało się wykonanie muzyczno-językowe chłopców kl. V, czyli Rafała i Kevina i to oni zostali laureatami tego znanego konkursu!  14 kwietnia postanowiliśmy spróbować swoich sił w Wojewódzkim Konkursie o Życiu i Twórczości Josepha von Eichendorffa. W "szranki" stanęli: Dominika Pieczarek, Simona Malik, Rafał Kobza, Karolina Wiertelorz oraz Robert Parys. Wszyscy uczniowie najpierw rozwiązywali test w języku niemieckim o życiu i twórczości poety. Później każdy zaprezentował swoje recytatorskie zdolności. Cała piątka godnie reprezentowała naszą szkołę. Jurorom najbardziej spodobała się recytacja Dominiki Pieczarek oraz Simony Malik i to one zostały laureatkami. Podsumowanie i odebranie nagród odbyło się z okazji 25 Jubileuszu działalności Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Niemców Województwa Śląskiego 24 maja 2015 r. na terenie zabytkowego kompleksu „Sztygarka” w Chorzowie.Uczniów do konkursów przygotowały Aniela Niziołek i Maria Koloch. Gratulujemy!