Zachęcamy do oglądania naszej strony facebook, gdzie na bieżąco relacjonujemy sukcesy naszych przedszkolaków i uczniów :) Dowiecie się o I miejscu w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Dzielni strażacy", miejscach w Gminyym Konkursie Plastycznym "Strażak-Ratownik", laureatce XII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Bezpiecznie na wsi mamy, bo ryzyko upadków znamy"...
E.R.

10 grudnia w auli Stowarzyszenia „Pomocna Dłoń” w Raciborzu, odbyła się jubileuszowa XX edycja Wojewódzkiego Konkursu „Mistrz Fletu”.

Więcej…

W 20. wojewódzkim konkursie piosenki niemieckiej szkół podstawowych i ponadpodstawowych szkołę z Brzeźnicy reprezentowały uczennnice: Marta Stochla, Alicja Piwowar i Julia Jahn-Pustula. Marta jako solistka zaśpiewała "Hab'ne Tante aus Marokko" i zajęła wysokie 5 miejsce w kategorii kl. 1-3.

Więcej…

mega misja 21 01

 

Nasza szkoła ma MegaMisję!
Z radością informujemy, że nasza świetlica szkolna znalazła się z ponad 1200 zgłoszeń wśród 140 wybranych szkół z całej Polski zgłoszonych do programu MegaMisja, czyli cyfrowej edukacji Fundacji Orange.

Więcej…

8 kwietnia w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Raciborzu odbyło się podsumowanie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. „Bajki robotów”. Okazją do zorganizowania konkursu było obchodzone w tym roku stulecie urodzin Stanisława Lema i związany z tym rok Lema.

Więcej…

Więcej artykułów…