Nowoczesne metody - tradycyjne wartości!
Dla dzieci i Rodziców oferujemy szeroką pomoc specjalistów: psycholog, pedagog, logopeda, terapeuci, nauczyciele.

Prowadzimy terapie integracji sensorycznej, terapię słuchową metodą Tomatisa, warsztaty dla rodziców i dzieci metodą ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne, warsztaty arteterapii, zajęcia z dogoterapii, zajęcia wczesnego wspomagania. 
Nasze atuty: wysoko wykwalifikowana i zaangażowana kadra, mała liczebność klas i oddziałów, doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami, nowoczesne wyposażenie placówki, świetlica oraz dowóz z Raciborza! 
Zapraszamy!
Więcej informacji: osobiście w placówce - Brzeźnica,ul. Kozielska 11; 47-411 Rudnik
telefonicznie: 324106726
e-mail: spbbrzeznica@poczta.onet.pl

galeria

konkurs gm 18

Konkurs gminny dla klas II -IV pt. "Znam swoją gminę" odbył się 19 listopada w szkole w Rudniku.

Naszą szkołę reprezentowały trzy drużyny. Zadania konkursowe były dwu etapowe. W pierwszej części uczniowie rozwiązywali zadania testowe zróżnicowane w zależności od wieku uczestników. Dotyczyły znajomości i wiedzy na temat gminy. W drugiej części uczniowie prezentowali strój śląski, opisując go na podstawie wykonanej pracy plastycznej. Nasi uczniowie zajęli w klasie II - IV miejsce z liczbą 61,5p na 64,5p; w klasie III - IV miejsce z liczbą 63p na 71,5p :a w klasie IV - II miejsce z liczbą 61p na 74p. Brakowało niewiele, aby pozostali stanęli na medalowych miejscach. Na koniec każdy z uczestników został nagrodzony słodkimi upominkami, a miejsca medalowe obdarowano drobnymi prezentami.

C.J.