Nowoczesne metody - tradycyjne wartości!
Dla dzieci i Rodziców oferujemy szeroką pomoc specjalistów: psycholog, pedagog, logopeda, terapeuci, nauczyciele.

Prowadzimy terapie integracji sensorycznej, terapię słuchową metodą Tomatisa, warsztaty dla rodziców i dzieci metodą ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne, warsztaty arteterapii, zajęcia z dogoterapii, zajęcia wczesnego wspomagania. 
Nasze atuty: wysoko wykwalifikowana i zaangażowana kadra, mała liczebność klas i oddziałów, doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami, nowoczesne wyposażenie placówki, świetlica oraz dowóz z Raciborza! 
Zapraszamy!
Więcej informacji: osobiście w placówce - Brzeźnica,ul. Kozielska 11; 47-411 Rudnik
telefonicznie: 324106726
e-mail: spbbrzeznica@poczta.onet.pl

galeria

swieto n 18

9 listopada br. postanowiliśmy uczcić sto lat niepodległości naszej Ojczyzny. Po 123 latach niewoli, po wielkich powstaniach, wolna Polska powróciła na mapę świata. 11 listopada 1918 r. spełnił się sen pokoleń Polaków – Państwo Polskie narodziło się na nowo.

Z tej okazji 9 listopada,o godz. 11.11 uczniowie i przedszkolaki Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźnicy przystąpili do akcji „Rekord dla Niepodległej”, w której wspólnie zaśpiewali cztery zwrotki hymnu Polski. Dzień obfitował w różne wydarzenia, które zaproponował Samorząd Uczniowski - odbyły się zawody w warcabach o puchar Dyrektora. Po zaciętej walce - puchar w kategorii klas I-III zdobył K. Kurek, a w klasach IV-VI-K.Michacz. Wspólnie wykonywaliśmy potrawy w kolorach biało-czerwonych, kotyliony oraz plakaty okolicznościowe. Po odśpiewaniu hymnu dla Niepodległej odbyła się okolicznościowa akademia, która przybliżyła uczniom i przedszkolakom co to znaczy Polska - Ojczyzna, genezę hymnu narodowego oraz znaczenie wolności. Ważnym akcentem tego dnia był koncert pieśni patriotycznych - wszyscy od najmłodszego przedszkolaka do najstarszych uczniów wzięli w nim aktywny udział. Podsumowaliśmy również konkurs dla uczniów na godło Polski: I miejsce zdobyła Z.Ćwirta, II miejsce - A.Stochla i III miejsce - M.Mikołajczyk. Na zakończenie obejrzeliśmy krótkie filmy patriotyczne. Dziękujemy nauczycielom i uczniom za zorganizowanie akademii i oprawy tak ważnego dnia, a zwycięzcom konkursów - gratulujemy!