Nowoczesne metody - tradycyjne wartości!
Dla dzieci i Rodziców oferujemy szeroką pomoc specjalistów: psycholog, pedagog, logopeda, terapeuci, nauczyciele.

Prowadzimy terapie integracji sensorycznej, terapię słuchową metodą Tomatisa, warsztaty dla rodziców i dzieci metodą ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne, warsztaty arteterapii, zajęcia z dogoterapii, zajęcia wczesnego wspomagania. 
Nasze atuty: wysoko wykwalifikowana i zaangażowana kadra, mała liczebność klas i oddziałów, doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami, nowoczesne wyposażenie placówki, świetlica oraz dowóz z Raciborza! 
Zapraszamy!
Więcej informacji: osobiście w placówce - Brzeźnica,ul. Kozielska 11; 47-411 Rudnik
telefonicznie: 324106726
e-mail: spbbrzeznica@poczta.onet.pl

Niech od Bałtyku aż do stóp Tatr
Żyją nam Babcie, Dziadkowie 100 lat!

d b d 20 02

Dnia 31 stycznia 2020 r. w naszej placówce  odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowana przez uczniów szkoły i przedszkola. Zaproszeni dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt.

d b d 20 01

Uroczystość otworzyła Dyrektor Ewa Ryś który powitała przybyłych na uroczystość gości i złożyła im najserdeczniejsze życzenia. Dla kochanych gości przygotowano program artystyczny. Było widowisko jasełkowe, wierszyki, piosenki, tańce, gra na instrumentach. Program artystyczny zapewnił przybyłych gości o tym, że ich wnuczęta nie tylko osiągają wspaniałe wyniki w nauce, ale również posiadają zdolności muzyczne, taneczne oraz aktorskie. Po złożeniu życzeń i wręczeniu własnoręcznie wykonanych upominków, nadszedł czas na słodki poczęstunek i rozmowy. Nasze spotkanie wykorzystaliśmy również do przedstawienia gościom przez nauczycieli biorących udział w projekcie Erasmus+ prezentacji z wyjazdu do Wielkiej Brytanii. Podczas spotkania panowała miła i serdeczna atmosfera. Dziadkowie byli zachwyceni wkładem pracy swoich wnucząt pod nadzorem nauczycieli. Gorące słowa podziękowania należą się rodzicom, którzy okazali dużą pomoc w przygotowaniu imprezy.
E.R.
Zdjęcia z uroczystości już wkrótce na naszej nowej stronie facebook