Zapraszamy Wszystkich do przeczytania informacji dotyczącej wizyty w Hiszpanii zespołów z Wielkiej Brytanii, Turcji, Serbii, Czech oraz Brzeźnicy w ramach projektu Erasmus+ „Our Innovative Journey to Learning: STEAM

Więcej…

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzeźnicy w dniach 23–27 maja 2022 r. zakończył realizację projektu Erasmus+ European Cultural Heritage to Develop Literacy Skills z udziałem szkół partnerskich z: Turcji, Wielkiej Brytanii, Włoch oraz Rumunii o wartości ponad 21 tys.euro.

Więcej…

W dniach 31.01- 4.02.2022 r. miało miejsce kolejne międzynarodowe spotkanie projektowe w ramach dwuletniego projektu programu Erasmus+ „ Our Innovative Journey to Learning: STEAM”,  którego koordynatorem jest Agnieszka Kornas-Zuber z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Brzeźnicy. W tym czasie goszczono nauczycieli z pięciu krajów partnerskich: Turcji, Serbii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i Republiki Czeskiej. Ponieważ celem projektu jest między innymi rozwijanie zainteresowań i umiejętności  w zakresie przedmiotów ścisłych, uczestnicy spotkania eksplorowali świat nauki przekonując się, że przedmioty ścisłe mogą być fascynujące, łatwe do zrozumienia, a ich nauka może być jednocześnie zabawą.

Więcej…

Zapraszamy Wszystkich do oglądania codziennych relacji z wizyty gości z Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Turcji, Serbii i Czech w ramach projektu Erasmus+ „Our Innovative Journey to Learning: STEAM” (Innowacyjna podróż do nauki STEAM)na naszej stronie Facebook.

Więcej artykułów…