W dniach 31.01- 4.02.2022 r. miało miejsce kolejne międzynarodowe spotkanie projektowe w ramach dwuletniego projektu programu Erasmus+ „ Our Innovative Journey to Learning: STEAM”,  którego koordynatorem jest Agnieszka Kornas-Zuber z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Brzeźnicy. W tym czasie goszczono nauczycieli z pięciu krajów partnerskich: Turcji, Serbii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i Republiki Czeskiej. Ponieważ celem projektu jest między innymi rozwijanie zainteresowań i umiejętności  w zakresie przedmiotów ścisłych, uczestnicy spotkania eksplorowali świat nauki przekonując się, że przedmioty ścisłe mogą być fascynujące, łatwe do zrozumienia, a ich nauka może być jednocześnie zabawą.

Więcej…

Zapraszamy Wszystkich do oglądania codziennych relacji z wizyty gości z Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Turcji, Serbii i Czech w ramach projektu Erasmus+ „Our Innovative Journey to Learning: STEAM” (Innowacyjna podróż do nauki STEAM)na naszej stronie Facebook.

W dniach 6-10 grudnia 2021 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Brzeźnicy odbyło się międzynarodowe spotkanie projektowe Erasmus+ ” European Cultural Heritage to Develop Literacy Skills”. W spotkaniu wzięli udział nauczyciele z pięciu krajów partnerskich: Wielkiej Brytanii, Polski, Rumunii, Turcji i Włoch.

Więcej…

W grudniu 2020 roku został podpisany kolejny kontrakt na realizację projektu Erasmus + w ramach akcji 2 – Partnerstwa Współpracy Szkół – KA229 (współpraca na rzecz innowacji i wymiana dobrych praktyk), który potrwa 24 miesiące. Tym razem podjęliśmy współpracę z krajami takimi jak: Wielka Brytania, Hiszpania, Turcja, Serbia i Czechy.
Partnerskie szkoły podejmują działania nad tematem: „Our Innovative Journey to Learning: STEAM” (Innowacyjna podróż do nauki STEAM).
W ramach pierwszej mobilności brzeźniccy nauczyciele (Marzenna Mruk- Otulak oraz Agnieszka Kornas-Zuber) spotkali się w Serbii (Jagodina) w dniach 25-29.10.2021 r.

Więcej…

Więcej artykułów…