Nowoczesne metody - tradycyjne wartości!
Dla dzieci i Rodziców oferujemy szeroką pomoc specjalistów: psycholog, pedagog, logopeda, terapeuci, nauczyciele.

Prowadzimy terapie integracji sensorycznej, terapię słuchową metodą Tomatisa, warsztaty dla rodziców i dzieci metodą ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne, warsztaty arteterapii, zajęcia z dogoterapii, zajęcia wczesnego wspomagania. 
Nasze atuty: wysoko wykwalifikowana i zaangażowana kadra, mała liczebność klas i oddziałów, doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami, nowoczesne wyposażenie placówki, świetlica oraz dowóz z Raciborza! 
Zapraszamy!
Więcej informacji: osobiście w placówce - Brzeźnica,ul. Kozielska 11; 47-411 Rudnik
telefonicznie: 324106726
e-mail: spbbrzeznica@poczta.onet.pl

11 list 19

8 listopada br. postanowiliśmy wspólnie z innymi szkołami i przedszkolami uczcić niepodległość naszej Ojczyzny akcją "Szkoła do hymnu". O symbolicznej godzinie 11:11 uczniowie i przedszkolaki Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźnicy wspólnie z nauczycielami odśpiewali 4 zwrotki „Mazurka Dąbrowskiego”.

Przedsięwzięcie to wspólna inicjatywa Ministra Edukacji Narodowej oraz Rady Dzieci i Młodzieży. „Szkoła do hymnu” jest kontynuacją ubiegłorocznej akcji „Rekord dla Niepodległej”, w której wzięło udział ponad 5 milinów uczniów i nauczycieli z ponad 24 tysięcy placówek.