Nowoczesne metody - tradycyjne wartości!
Dla dzieci i Rodziców oferujemy szeroką pomoc specjalistów: psycholog, pedagog, logopeda, terapeuci, nauczyciele.

Prowadzimy terapie integracji sensorycznej, terapię słuchową metodą Tomatisa, warsztaty dla rodziców i dzieci metodą ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne, warsztaty arteterapii, zajęcia z dogoterapii, zajęcia wczesnego wspomagania. 
Nasze atuty: wysoko wykwalifikowana i zaangażowana kadra, mała liczebność klas i oddziałów, doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami, nowoczesne wyposażenie placówki, świetlica oraz dowóz z Raciborza! 
Zapraszamy!
Więcej informacji: osobiście w placówce - Brzeźnica,ul. Kozielska 11; 47-411 Rudnik
telefonicznie: 324106726
e-mail: spbbrzeznica@poczta.onet.pl

Czwartek 31 października był szczególnym dniem dla uczniów klas I-III naszej szkoły oraz 5-6 latków z przedszkola. W tym bowiem dniu przemienili się oni w młodych majsterkowiczów.

Stało się tak za sprawą odwiedzin w Castoramie i wzięcia udziału w warsztatach pod hasłem Majsterkowo. Na miejscu czekały na nas dwie przemiłe panie - pani Kasia i pani Ewelina, które wprowadziły wszystkich uczestników w świat majsterkowania. Zdolni majsterkowicze z niewielką pomocą pań poradzili sobie z wykonaniem drewnianych wieszaków. Dzieci zabrały swoje prace do domu. Otrzymały również pamiątkowe dyplomy i drobne upominki.Podczas tej wycieczki dzieci zwiedziły sklep Castorama. Była to fajna, a przede wszystkim praktyczna wycieczka, która rozbudziła pasję dzieci do majsterkowania.Dla młodszych dzieci z przedszkola dzień tenprzyniósł również duzo wrażeń. Odwiedziły one miejską bibliotekę oraz plac zabaw w Family Club. Zdjęcia na naszym facebooku - moja brzeznica.