Nowoczesne metody - tradycyjne wartości!
Dla dzieci i Rodziców oferujemy szeroką pomoc specjalistów: psycholog, pedagog, logopeda, terapeuci, nauczyciele.

Prowadzimy terapie integracji sensorycznej, terapię słuchową metodą Tomatisa, warsztaty dla rodziców i dzieci metodą ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne, warsztaty arteterapii, zajęcia z dogoterapii, zajęcia wczesnego wspomagania. 
Nasze atuty: wysoko wykwalifikowana i zaangażowana kadra, mała liczebność klas i oddziałów, doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami, nowoczesne wyposażenie placówki, świetlica oraz dowóz z Raciborza! 
Zapraszamy!
Więcej informacji: osobiście w placówce - Brzeźnica,ul. Kozielska 11; 47-411 Rudnik
telefonicznie: 324106726
e-mail: spbbrzeznica@poczta.onet.pl

Święto Pracowników Oświaty
14 października br. w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Brzeźnicy odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej - zorganizowana przez uczniów. Przedszkolaki i uczniowie klas starszych podziękowali nauczycielom za ich trud i cierpliwość prezentując program artystyczny.

Podczas akademii pani dyrektor Ewa Ryś wręczyłą nagrody dla wyróżniających się nauczycieli oraz pracowników administracyjnych. Przyłączamy się do życzeń dziękując za wysiłek wkładany w wychowanie każdego ucznia oraz życzymy wszystkim pracownikom dalszych sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.