Nowoczesne metody - tradycyjne wartości!
Dla dzieci i Rodziców oferujemy szeroką pomoc specjalistów: psycholog, pedagog, logopeda, terapeuci, nauczyciele.

Prowadzimy terapie integracji sensorycznej, terapię słuchową metodą Tomatisa, warsztaty dla rodziców i dzieci metodą ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne, warsztaty arteterapii, zajęcia z dogoterapii, zajęcia wczesnego wspomagania. 
Nasze atuty: wysoko wykwalifikowana i zaangażowana kadra, mała liczebność klas i oddziałów, doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami, nowoczesne wyposażenie placówki, świetlica oraz dowóz z Raciborza! 
Zapraszamy!
Więcej informacji: osobiście w placówce - Brzeźnica,ul. Kozielska 11; 47-411 Rudnik
telefonicznie: 324106726
e-mail: spbbrzeznica@poczta.onet.pl

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2019/2020 wszystkim Uczniom, Przedszkolakom i Rodzicom składamy najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę i zaangażowanie i życzymy, by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości. Życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do szkoły i przedszkola.
Dyrektor i Grono Pedagogiczne ZSP Brzeźnica

d dziecka prz 20

Dzięki zaangażowaniu mam, paczki dotarły do szkoły i każdego domu. Mamy nadzieję, że ta akcja pozostanie długo w pamięci dzieci.

Więcej…

W aspekcie znacznej liczby zachorowań w województwie śląskim oraz znikomego zainteresowania rodziców dzieci przedszkolnych, organ prowadzący wspólnie z Dyrektorem Przedszkola podjął decyzję o dalszym zawieszeniu stacjonarnego funkcjonowania Przedszkola w Brzeźnicy.

Więcej…

W aspekcie wzrastającej liczby zachorowań w województwie śląskim, organ prowadzący wspólnie z Dyrektorami Przedszkoli podjął decyzję o dalszym zawieszeniu stacjonarnego funkcjonowania Przedszkoli.

Więcej…

Zgodnie z decyzją rządu, od 6 maja br. przedszkola, oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych oraz inne formy wychowania przedszkolnego będą mogły być otwarte. Otwarciu placówek przedszkolnych musi jednak towarzyszyć przestrzeganie i spełnienie warunków, które Główny Inspektorat Sanitarny ujął w dniu 30 kwietnia 2020 r. w szczegółowych Wytycznych przeciwepidemicznych.

Więcej…

Więcej artykułów…