Od 14 lipca studenci w ramach akcji Wolontariat Studencki - Projektor ponownie przyjadą do Brzeźnicy, by prowadzić zajęcia wakacyjne dla dzieci. W ofercie  3 projekty "Zabawa i Nauka" z zakresu zabaw integracyjnych i sportowych. Całość trwać będzie przez trzy tygodnie. Zakończenie 1 sierpnia. Serdecznie zapraszamy uczniów na godzinę 10.00 w poniedziałek. Projekty realizowane są w ramach programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

galeria

 

 z roku 14

25 czerwca uczniowie, którzy osiągnęli sukcesy w konkursach o zasięgu regionalnym, wojewódzkim odebrali nagrody Wójta na uroczystej Gali Najlepszych. 27 czerwca zakończyliśmy uroczyście rok szkolny 2013/2014. Na akademii wyróżniliśmy najlepszych uczniów naszej szkoły wręczając im świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe.

Więcej…

galeria

 

 d matki 14

10 czerwca 2014 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Brzeźnicy odbyła się akademia z okazji Dnia Matki i Ojca. Od rana trwały ostatnie przygotowania do tej wspaniałej uroczystości. Wreszcie próg przepięknie udekorowanej klasy przestąpili szanowni goście. Na początek popis swoich umiejętności przedstawiły przedszkolaki pod okiem Sabiny Mikołajczyk, następnie uczniowie szkoły przygotowani przez swoich wychowawców. W trakcie uroczystości ze swoimi popisami wystąpili laureaci konkursów gminnych, powiatowych i wojewódzkich. Oprawą muzyczną zajęła się M. Koloch. Mamy i ojcowie spoglądali na swoje pociechy z uśmiechem, a czasami z łezką rozrzewnienia.

Więcej…

galeria

 

 

pomagamy 14

W zeszłym roku w czerwcu  w naszej szkole odbyła się zbiórka pieniężna na sprzęt sportowy dla dzieci z Mozambiku. Za wszelką pomoc dzieci z Mozambiku wraz z wychowawcami, siostrami zakonnymi oraz misjonarzami bardzo dziękują. Z naszej szkolnej zbiórki jedna część została przeznaczona do przedszkola w Mozambiku, w Guru. Dla dzieci zakupiono piłki do zabawy oraz stroje.

Więcej…

projekt sd 14

20 maja br. zakończyliśmy 5 spotkanie rady pdagogicznej w ramach programu edukacyjnego mającego na celu rozwój społecznych i obywatelskich kompetencji "Szkoła demokracji. Szkoła samorządności", który realizowany był w partnerstwie Ośrodka Rozwoju Edukacji z regionalnymi ośrodkami doskonalenia nauczycieli, poradniami psychologiczo-pedagogicznymi, bibliotekami pedagogicznymi i zaproszonymi szkołami.Celem programu było nie tylko indywidualne doskonalenie nauczycieli, lecz przede wszystkim stworzenie demokratycznej kultury szkoły poprzez budowanie kompetencji zespołowych oraz wspólne, usystematyzowane i konsekwentne wprowadzanie nauczania opartego na uczestnictwie wszystkich osób zaangażowanych w proces edukacyjny.

Więcej…

W postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2014/2015:

  • wnioski o przyjęcie do przedszkola oraz zgłoszenia do szkoły składa się w terminie od 10 marca do 31 marca  2014r.,
  • podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych nastąpi w dniu 15 kwietnia 2014 r.

Więcej…

Więcej artykułów…