W ramach Akcji 1% w 2015 r. Stowarzyszenie Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom "Przyjazna Szkoła" przekazuje szkołom, przedszkolom i organizacjom wsparcie i środki za 100% zebranej kwoty.
Jako Podatnik możesz sam zdecydować, na co konkretnie mają być przeznaczone pieniądze z Twojego podatku dochodowego.
Możesz je przekazać na rozwój edukacji w Polsce. Wszystkie nasze dzieci potrzebują bowiem szkoły nowoczesnej, bezpiecznej i przyjaznej – takiej, która da im szansę na lepszą przyszłość!
Jeżeli chcesz udzielić wsparcia naszej placówce wystarczy:

  • w polu 122 wpisać KRS: 0000031762
  • w polu 123 wpisać kwotę, która nie przekracza 1% kwoty z pozycji 118.
  • w polu 124 wpisać: 174300123766, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzeźnicy 
    Wzór na przykładzie formularza zeznania PIT-37

Za okazane wsparcie dziękujemy w imieniu dzieci i uczniów!

   galeria

  

   25 czerwca zakończyliśmy uroczyście rok szkolny 2009/2010. Na akademii wyróżniliśmy najlepszych uczniów naszej szkoły wręczając im świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe. Wychowankom przedszkola zostały wręczone dyplomy gratulacyjne i upominki będące nagrodą ukończenia zerówki. Nasi absolwenci także otrzymali pamiątki ukończenia szkoły podstawowej.

z_roku_2010_11

Ponadto wszyscy uczniowie klasy trzeciej otrzymali książkę na pamiątkę zakończenia I etapu edukacyjnego.  Nie zapomniano także o uczniach, którzy przeczytali najwięcej książek. Pani dyrektor Ewa Ryś podziękowała wszystkim nauczycielom za trud  i wysiłek włożony w pracę nad kształtowaniem wiedzy i umiejętności uczniów w br. szkolnym.

Na zakończenie życzyła wszystkim pracownikom i uczniom wspaniałej pogody i udanego, oraz bezpiecznego wypoczynku w czasie wakacji.

galeria

 

27 maja 2010 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Brzeźnicy odbyła się akademia z okazji Dnia Matki. Od rana trwały ostatnie przygotowania do tej wspaniałej uroczystości. O godzinie 16 wreszcie nastąpił moment, w którym próg przepięknie udekorowanej klasy przestąpiły Kochane Mamy. Rangę uroczystości podnosili zaproszeni goście: sołtys – Urszula Widenka.

d_matki_10

Więcej…

b_internet_g_10

W miesiący lutym uczniowie naszej szkoły brali udział w obchodach Dnia Bezpiecznego Internetu. W związku z tym przeprowadzono szereg lekcji dotyczących bezpiecznego korzystania z sieci. Uczniowie obejrzeli film edukacyjny „1,2,3 Bezpiecznego Internetu”,przygotowali ulotki propagujące Bezpieczeństwo w Internecie, napisali krótkie wierszyki na ten temat oraz brali udział w quizie o Bezpiecznym zachowaniu się w Internecie.

Wszystkie te działania miały na celu uczulenie naszych uczniów na problem bezpieczeństwa w sieci. Szkoła otrzymała  również Certyfikat „Szkoły Bezpiecznego Internetu”.

b_internet_10

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzeźnicy otrzymał 6 tysięcy złotych w ramach rządowego programu "Radosna Szkoła". Już wkrótce zakupimy wyposażenie, aby zapewnić małym uczniom wszechstronny rozwój różnorodnych umiejętności i umożliwić nauczycielom realizację nowej podstawy programowej w formie czynnego działania. 

galeria

 

22 stycznia 2010 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w  Brzeźnicy odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka. Jak co roku na uroczystość tłumnie przybyli nasze wspaniałe babcie i dziadkowie. Swoją obecnością zaszczyciła nas Pani Urszula Widenka - sołtys naszej wsi. Na początku dyrektor Zespołu - Ewa Ryś serdecznie przywitała wszystkich obecnych i złożyła życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności z okazji Dnia Babci i Dziadka. Następnie oddaliśmy głos wnuczkom i wnukom, którzy poprzez wiersze, piosenki i taniec wyrażali swoją wdzięczność i miłość. Program artystyczny przygotowali nauczyciele: Sabina Mikołajczyk, Celina Jurczyszyn, Janina Titarenkow oraz Jakub Cuber, natomiast oprawą muzyczną zajęła się Joanna Maksymowicz.

Gorące podziękowania składamy wszystkim rodzicom, którzy upiekli pyszne ciasta.

Więcej artykułów…