19 czerwca zakończyliśmy uroczyście rok szkolny 2008/2009. Na akademii wyróżniliśmy najlepszych uczniów naszej szkoły wręczając im świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe. Wychowankom przedszkola zostały wręczone dyplomy gratulacyjne i upominki będące nagrodą ukończenia zerówki. Nasi absolwenci także otrzymali pamiątki ukończenia szkoły podstawowej. Ponadto wszyscy uczniowie klasy trzeciej otrzymali książkę na pamiątkę zakończenia I etapu edukacyjnego.  Nie zapomniano także o uczniach, którzy przeczytali najwięcej książek.

Pani dyrektor Ewa Ryś podziękowała wszystkim nauczycielom za trud  i wysiłek włożony w pracę nad kształtowaniem wiedzy i umiejętności uczniów w br. szkolnym.

Na zakończenie życzyła wszystkim pracownikom i uczniom wspaniałej pogody i udanego oraz bezpiecznego wypoczynku w czasie wakacji.

 

W poniedziałek 15 czerwca 2009 roku uczniowie klas I – VI Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźnicy wraz z wychowawcami wyjechali na całodniową wycieczkę do Koniakowa.

Program wycieczki był bardzo napięty i bogaty w różnego rodzaju atrakcje, np.:

  • zdobycie przełęczy Ochodzita ( 894 m. n. p. m. ),
  • kulig letni,

Więcej…

16 czerwca 2009 r. Samorząd Uczniowski pod opieką Anieli Niziołek zorganizował wybory Miss i Mistera Szkoły. Wśród kandydatów pojawili się: Wiktoria Plura, Paulina Kerner, Natalia Krybus, Katarzyna Depta oraz Adam Kandora, Patryk Depta, Jakub Antczak, Jarosław Karasek i Damian Malik.

 

Więcej…

 

W tym roku "zielona szkoła" odbyła się w terminie od 18 V do 28 V w miejscowości Chłapowo w ośrodku „Dalia”. Uczestnikami byli uczniowie kl III - 6 chłopców wraz z opiekunem Celiną Jurczyszyn. W czasie pobytu nad morzem odbyły się 3 wycieczki wyjazdowe - zwiedzaliśmy: Trójmiasto (Gdańsk, Sopot, Gdynia), Półwysep Helski, Jastarnię-chatę rybaka, byliśmy na molo w Juracie.

Więcej…

3 czerwca 2009 r. w Centrum Kultury Eichendorffa w Łubowicach odbył się I Gminny Przegląd Zespołów Artystycznych - Piosenka, Taniec, Teatr.

 

Więcej…

 

2 czewca 2009 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Brzeźnicy odbyła się akademia z okazji Dnia Matki.  Od rana trwały ostatnie  przygotowania do tej wspaniałej uroczystości. O godzinie 13 wreszcie nastąpił moment, w którym próg przepięknie udekorowanej klasy przestąpiły Kochane Mamy. Rangę uroczystości podnosili zaproszeni goście: radny Brzeźnicy – Hubert Skornia oraz  sołtys – Urszula Widenka.

Więcej…

Więcej artykułów…