Galeria

 

Nie wszystko można przewidzieć, czyli wycieczka do Srebrnej Góry.

  Srebrna Góra

   Dnia 20 czerwca 2006 r. czterdziestu uczniów z klas I – VI i czterech opiekunów wyruszyło wczesnym świtem na wycieczkę do Srebrnej Góry. Miejscowość ta położona jest w Górach Bardzkich w pobliżu Ząbkowic Śląskich i Kłodzka. Na miejsce dotarliśmy około 10. Czekali na nas przewodnicy, którzy podzielili wycieczkę na dwie grupy.

Więcej…

  Galeria

 

   Dnia 18 czerwca 2006 roku w Brzeźnicy odbył się szkolny festyn, który został zorganizowany przez Zespół Szkolno-Przedszkolny. Został on poprzedzony wieloma godzinami przygotowań i ustaleń. W organizację aktywnie włączyła się cała społeczność szkolna: nauczyciele, rodzice oraz uczniowie. W trakcie spotkań ustalono harmonogram poczynań. Rodzice oraz nauczyciele podzielili się zadaniami. Mieliśmy wielkie obawy, że pogoda nie dopisze, ale aura nam sprzyjała i o godzinie 15:00 pani dyrektor Ewa Ryś uroczyście rozpoczęła festyn.

Festyn

 

Więcej…

   1 czerwca 2006 r. Samorząd Uczniowski zorganizował wybory Miss i Mistera Szkoły. Wśród kandydatów pojawili się: Patrycja Macheta, Justyna Macheta, Klaudia Wochnik, Natalia Kłosek, Magda Mika, Natalia Mraczny oraz Seweryn Karasek, Seweryn Wardęga, Daniel Kocur, Patryk Wieczorek, Adam Kandora i Krystian Mrowiec.

Konkurs 

   Kandydaci pod okiem komisji, w skład której weszli: Janina Titarenkow, Joanna Maksymowicz i Grzegorz Ryczkowski, musieli zaprezentować swój wdzięk i odpowiedzieć na szereg pytań.
Po krótkiej naradzie komisja wybrała Miss  i Mistera Szkoły.

  • Tytuł Miss otrzymała Justyna Macheta z klasy III.
  • Tytuł Mistera otrzymał Seweryn Wardęga z klasy VI.

Również publiczność mogła wybrać swoich ulubieńców:

  • Miss Publiczności została Justyna Macheta z klasy III.
  • Mister Publiczności został Krystian Mrowiec z klasy I.
Konkurs

  Galeria

 

   3 czerwca 2006 r., w pochmurną i mokrą sobotę, uczniowie i wychowankowie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Brzeźnicy wzięli udział w corocznym Biegu Rudnickim. Bieg zorganizowany przez UKS „Zryw” Rudnik dostarczył wielu emocji. Wprawdzie pogoda nie dopisała, a trawa mokra i grząska utrudniała udział w zawodach, ale zawodnicy okazali się niepokonani. Wśród zwycięzców w poszczególnych kategoriach nie zabrakło także Brzeźnicy.

Plakat 

Wśród najlepszych
w kategorii przedszkole (dziewczynki)  I miejsce zdobyła Joanna Fitzon;
w kategorii przedszkole (chłopcy)  II miejsce zdobył Patryk Dańko;
w kategorii klas I – II (dziewczynki) I miejsce zdobyła Klaudia Wochnik, IV miesjce Katarzyna Depta;
w kategorii klas I – II (chłopcy)  III miejsce zdobył Jan Kupka;
w kategorii klas III – IV (chłopcy)  V miejsce zdobył Robert Krybus.

Mistrzyni 


Zwycięzcy otrzymali statuetki i plecaki, a wszyscy zawodnicy okolicznościowe medale.

 Galeria

  

   26 maja 2006 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Brzeźnicy odbyła się akademia z okazji Dnia Matki.
Już od rana trwały ostatnie, gorączkowe przygotowania do tej wspaniałej uroczystości. I oto nastąpił moment, w którym próg przepięknie udekorowanej klasy przestąpiły Kochane Mamy. Rangę uroczystości podnosili zaproszeni goście: Wójt Gminy – Dominik Konieczny, Proboszcz – ks. Henryk Rzega, zastępca Wójta – Norbert Parys, sołtys Brzeźnicy – Urszula Widenka oraz Inspektor Oświaty, Kultury i Sportu – Zygmunt Kandora.

Dzień Matki

Więcej…

Rozpoczął sie pierwszy turniej dla uczniów naszej Gminy. Konkurs zorganizowany przez Wójta Gminy Rudnik i jest skierowany do uczniów klas IV - VI szkoły podstawowej i gimnazjalistów. Celem konkursu jest wyłonienie 40 najlepszych uczniów całej gminy. Zwycięzcą może zostać każdy, kto uczyni największe postępy w nauce. Nagroda główna - tygodniowy, darmowy pobyt w ośrodku wypoczynkowym w kraju, podczas wakacji 2006 r.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Wszystkim uczniom życzy powodzenia i zdobycia nagrody głównej.

Image

W bieżącym roku szkolnym podobnie jak w latach ubiegłych 21 marca 2006 r. obchodziliśmy „Pierwszy Dzień Wiosny”.
Dzień ten w naszej placówce upływa w wesołej atmosferze.

Dzień Wiosny

Więcej…