Ruszamy od września !
Nowoczesne metody - tradycyjne wartości!
Dla dzieci i Rodziców oferujemy szeroką pomoc specjalistów: psycholog, pedagog, logopeda, terapeuci, nauczyciele.

Planujemy terapie integracji sensorycznej, terapię słuchową metodą Tomatisa, warsztaty dla rodziców i dzieci metodą ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne, warsztaty arteterapii, zajęcia z dogoterapii, zajęcia wczesnego wspomagania.
Nasze atuty: wysoko wykwalifikowana i zaangażowana kadra, mała liczebność klas i oddziałów, doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami, nowoczesne wyposażenie placówki.
Zapraszamy!
NASZA OFERTA
Więcej informacji: osobiście w placówce - Brzeźnica,ul. Kozielska 11; 47-411 Rudnik
telefonicznie: 324106726
e-mail: spbbrzeznica@poczta.onet.pl

galeria

d wody 18

22 marca br. przedszkolaki zaprosiły swoje rodziny na festyn w celu wspólnego świętowania 10. urodzin Zdrojka, czyli bohatera projektu "Mamo, tato wolę wodę".

Zaprezentowały występy o wodzie, recytowali, śpiewali, tańczyli. Zdrojkowi zaśpiewali "Sto lat". Następnie zostały rozdane nagrody z konkursu "Kropla wody", dzieci otrzymały m.in. koszulki ze Zdrojkiem. Kolejnym punktem programu było zaprezentowanie przedszkolaków doświadczenia z wodą. Pomogli przy tym rodzice. Świetne pokazy: mokre, kolorowe i wybuchowe. Dzieci także otrzymały nagrody w formie dyplomu, medalu oraz szklanki ze Zdrojkiem. A na dworze już czekali goście, czyli strażacy. Opowiedzieli o swojej pracy a dzieci miały okazję pobawić się w strażaków gaszących "pożar". Oczywiście pomagał im Zdrojek. Następną atrakcją było rzucanie do celu balonami z wodą. Całemu spotkaniu towarzyszyła przemiła atmosfera i słoneczna pogoda. Na zakończenie został wyświetlony film w wykonaniu przedszkolaków "Jak wstąpić do klubu zdrowego przedszkolaka." Wszystkim Rodzicom i nauczycielom za świetną zabawę i wielkie zaangażowanie bardzo dziękujemy. W imieniu przedszkolaków składamy podziękowania Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzeźnicy za bezinteresowny pokaz.
M.K.