Ruszamy od września !
Nowoczesne metody - tradycyjne wartości!
Dla dzieci i Rodziców oferujemy szeroką pomoc specjalistów: psycholog, pedagog, logopeda, terapeuci, nauczyciele.

Planujemy terapie integracji sensorycznej, terapię słuchową metodą Tomatisa, warsztaty dla rodziców i dzieci metodą ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne, warsztaty arteterapii, zajęcia z dogoterapii, zajęcia wczesnego wspomagania.
Nasze atuty: wysoko wykwalifikowana i zaangażowana kadra, mała liczebność klas i oddziałów, doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami, nowoczesne wyposażenie placówki.
Zapraszamy!
NASZA OFERTA
Więcej informacji: osobiście w placówce - Brzeźnica,ul. Kozielska 11; 47-411 Rudnik
telefonicznie: 324106726
e-mail: spbbrzeznica@poczta.onet.pl

k flet 17

W piątek, 8 grudnia 2017 r. odbył się XVII Wojewódzki Konkurs „Mistrz Fletu”. Rywalizacja zespołów miała miejsce w Raciborzu, w Klubie Stowarzyszenia „Pomocna dłoń”, gdzie zgromadziło się około 150 flecistów z śląskich i opolskich szkół.

Były zespoły z Raciborza (w tym: z Brzezia, Markowic), Rybnika, Baborowa, Pietrowic Wielkich, Samborowic, Krowiarek. Decyzją jury, w którego skład wchodzili wszyscy opiekunowie zespołów, III miejsce w kategorii klas I-III zdobył zespół z Brzeźnicy w składzie: Paris Izabela i Michaela, Ignacy Marzena i Michał, Kurek Oliwia i Stochla Anna. Do konkursu zespół przygotowała dr. M.Koloch. Gratulujemy sukcesu!
E.R.