europa 17Jestem Europejczykiem  – „ Znam kraje europejskie” pod  takim hasłem odbyła się 24 listopada 2017r. w Szkole Podstawowej w Rudniku, XII  edycja Gminnego Konkursu dla klas II – IV.
Na pierwszym etapie każda dwuosobowa drużyna zaprezentowała swoją pracę plastyczną, przedstawiającą zabytek europejski. Nasi uczniowie wybrali zabytki Francji : wieżę  Eiffla i Katedrę Notre-Dame. Następnie uczestnicy zmierzyli się z zadaniami testowymi, w których trzeba było wykazać się wiedzą o krajach europejskich. Nasi uczniowie okazali się najlepsi zajmując I miejsce zarówno w klasie II jak i w klasie III. Klasę II reprezentowała Izabela i Michaela Paris, natomiast klasę III Martyna Kupka i Kryspin Michacz.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

J. T.

22 czerwca 2017r w Gminnym Centrum Informacji w Rudniku odbyła się uroczystość wręczenia nagród za osiągnięcia w nauce i olimpiadach przedmiotowych za rok szkolny 2016/2017.

Więcej…

W dniu 14 czerwca 2017 w Domu Kultury Strzecha w Raciborzu odbyła się Gala konkursów organizowanych przez TSKN Woj. Śląskiego.

Więcej…

kuba 17 01

Nasi uczniowie oraz przedszkolaki jak co roku wzięli udział w IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Misyjnego „Gdy myślę misje...” organizowanego przez Muzeum Misyjno-Etnograficzne Księży Werbistów w Pieniężnie.

Więcej…

wole wode 17 02

Nasze przedszkole zajęło 5 miejsce w Polsce w konkursie "Zabawka z butelki" w ramach projektu "Mamo, tato wolę wodę".

Więcej…

Więcej artykułów…