Ruszamy od września !
Nowoczesne metody - tradycyjne wartości!
Dla dzieci i Rodziców oferujemy szeroką pomoc specjalistów: psycholog, pedagog, logopeda, terapeuci, nauczyciele.

Planujemy terapie integracji sensorycznej, terapię słuchową metodą Tomatisa, warsztaty dla rodziców i dzieci metodą ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne, warsztaty arteterapii, zajęcia z dogoterapii, zajęcia wczesnego wspomagania. 
Nasze atuty: wysoko wykwalifikowana i zaangażowana kadra, mała liczebność klas i oddziałów, doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami, nowoczesne wyposażenie placówki.
Zapraszamy!
NASZA OFERTA
Więcej informacji: osobiście w placówce - Brzeźnica,ul. Kozielska 11; 47-411 Rudnik
telefonicznie: 324106726
e-mail: spbbrzeznica@poczta.onet.pl

19 marca br. w ramach projektu "Trzymaj formę" uczniowie klas starszych wzięli udział w konferencji zorganizowanej w ramach projektu Stowarzyszenia Górnej Odry i Euroregionu Silesia pt. "Akademia sportu zapaśniczego Ryszarda Wolnego".

Podczas wydarzenia wysłuchaliśmy prelekcji dotyczącej zdrowego odżywiania prowadzonej przez panią dietetyk. Po prelekcji mogliśmy degustować zdrowe i pożywne sałatki. Obejrzeliśmy również pokaz zapaśniczy. Zapasy to wspaniała, aktywna forma spędzenia wolnego czasu. Kulminacyjnym punktem wyjazdu był uścisk dłoni mistrza olimpijskiego Ryszarda Wolnego, jego autograf i wspólne zdjęcie.
Więcej zdjęć na facebooku Moja Brzeźnica

A.K-Z