Ruszamy od września !
Nowoczesne metody - tradycyjne wartości!
Dla dzieci i Rodziców oferujemy szeroką pomoc specjalistów: psycholog, pedagog, logopeda, terapeuci, nauczyciele.

Planujemy terapie integracji sensorycznej, terapię słuchową metodą Tomatisa, warsztaty dla rodziców i dzieci metodą ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne, warsztaty arteterapii, zajęcia z dogoterapii, zajęcia wczesnego wspomagania. 
Nasze atuty: wysoko wykwalifikowana i zaangażowana kadra, mała liczebność klas i oddziałów, doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami, nowoczesne wyposażenie placówki.
Zapraszamy!
NASZA OFERTA
Więcej informacji: osobiście w placówce - Brzeźnica,ul. Kozielska 11; 47-411 Rudnik
telefonicznie: 324106726
e-mail: spbbrzeznica@poczta.onet.pl

galeria

k taniec 19 a

Dnia 23.05.2019 r. w naszym przedszkolu odbył się IX Międzyprzedszkolny Konkurs Tańca i Piosenki, pt. „Bajkowa Kraina”. Na konkurs przybyły wszystkie przedszkola z naszej Gminy.

Więcej…

k gwara 19

Zespół Szkolno-Przedszkolny wziął udział w  XI edycji Konkursu Gwary Śląskiej organizowanym przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Raciborzu w kategorii przedszkola.

Więcej…

k religijny 19

26 kwietnia nasza szkoła była współorganizatorem XI Rejonowego Drużynowego Konkursu Religijnego "Na drodze Cię, Jezu spotykam" pod honorowym patronatem Starosty Raciborskiego i Wójta Gminy Rudnik. Konkurs odbył się we współpracy ze Szkołą Podstawową w Rudniku (Daniela Stiebler).

Więcej…

galeria

matma 19 a

26 kwietnia 2019r.  w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Brzeźnicy odbył się XIV Gminny Konkurs Matematyczny Klas I-III " Mistrz Matematyki". Do konkursu przystąpiło 29 uczniów kl I-III z pięciu szkół : Rudnika, Grzegorzowic, Szonowic, Gamowa i Brzeźnicy. Eliminacje do konkursu odbywały się w macierzystych placówkach uczniów.

Więcej…

7 marca 2019r. w Szkole Podstawowej nr 15 w Raciborzu, odbył się XX Powiatowy Konkurs Recytatorski dla klas I-III pod hasłem "Bohaterowie bajek i baśni".

Więcej…

Więcej artykułów…