k ortograficzny 17

25 maja 2017r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Grzegorzowicach  odbyła się XIII edycja Gminnego Konkursu Pisania pod hasłem „ Piszę ciekawie, ładnie i bezbłędnie".

Więcej…

k niemiecki 17 01

16 maja nasza uczennica Daria Michacz brała udział w XII Wojewódzkim Konkursie Języka Niemieckiego „Der Globus”, mającym  miejsce tradycyjnie w Szkole Podstawowej nr 18 w Raciborzu.

Więcej…

MegaMisja, czyli cyfrowa edukacja w szkole i świetlicy szkolnej
Już dwa miliony najmłodszych uczniów w Polsce surfuje po Internecie. Gry on-line dla dzieci, strony z aplikacjami czy filmami są dla nich codziennością. Nie wszyscy młodzi internauci wiedzą jednak, jak wiele wartościowych treści kryje sieć i jak korzystać z niej w sposób bezpieczny.

Więcej…

galeria

 

 

k mat 17 01

25 kwietnia 2017r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Brzeźnicy został przeprowadzony Gminny Konkurs Matematyczny Mistrz Matematyki dla uczniów klas I- III gminy Rudnik pod patronatem Wójta Gminy Rudnik. W konkursie udział wzięli uczniowie ze szkół w Gamowie, Szonowicach, Rudniku, Grzegorzowicach i Brzeźnicy.

Więcej…

k relig 17 01

W piątek 21 kwietnia nasi uczniowie wzięli udział w IX Konkursie Wiedzy Religijnej pod patronatem Starosty Raciborskiego pt. „Na drodze Cię Jezu spotykam”. Tematem tegorocznej edycji była przypadająca w tym roku setna rocznica objawień fatimskich. Hasłem konkursu były słowa: „Odmawiajcie codziennie różaniec…” Uczniowie musieli wykazać się wiedzą na temat historii objawień fatimskich, wiedzą ze znajomości modlitwy różańcowej i tajemnic różańca oraz fragmentu Ewangelii św. Marka.

Więcej…

Więcej artykułów…