8 stycznia br. nasze przedszkolaki wzięły udział w Powiatowym Przeglądzie Widowisk Bożonarodzeniowych organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury wspólnie z Raciborskim Centrum Kultury.

Więcej…

galeria

konkurs gm 18

Konkurs gminny dla klas II -IV pt. "Znam swoją gminę" odbył się 19 listopada w szkole w Rudniku.

Więcej…

galeria

swieto n 18

9 listopada br. postanowiliśmy uczcić sto lat niepodległości naszej Ojczyzny. Po 123 latach niewoli, po wielkich powstaniach, wolna Polska powróciła na mapę świata. 11 listopada 1918 r. spełnił się sen pokoleń Polaków – Państwo Polskie narodziło się na nowo.

Więcej…

galeria

slodziaki 18

W naszej szkole we wrześniu i październiku miał miejsce cykl spotkań, podczas których wychowawcy czytali najmłodszym książkę o przygodach przyjaciół z lasu. 16 października 2018r. był szczególnym dniem. Zbiegły się dwie uroczystości: Dzień Nauczyciela i Obchody Dnia Głośnego Czytania w naszej szkole, który stał się okazją do zaproszenia naszych najmłodszych uczniów do podróży w świat literatury dziecięcej.

Więcej…

galeria

k pios tan 18

10 maja 2018r.w naszym przedszkolu odbyła się kolejna edycja Międzyprzedszkolnego Konkursu Tańca i Piosenki. Przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności muzyczne, zatańczyły oraz zaśpiewały piosenkę z akompaniamentem na instrumentach. Głównym tematem był "Świat instrumentów muzycznych".

Więcej…

Więcej artykułów…