Nowoczesne metody - tradycyjne wartości!
Dla dzieci i Rodziców oferujemy szeroką pomoc specjalistów: psycholog, pedagog, logopeda, terapeuci, nauczyciele.

Prowadzimy terapie integracji sensorycznej, terapię słuchową metodą Tomatisa, warsztaty dla rodziców i dzieci metodą ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne, warsztaty arteterapii, zajęcia z dogoterapii, zajęcia wczesnego wspomagania. 
Nasze atuty: wysoko wykwalifikowana i zaangażowana kadra, mała liczebność klas i oddziałów, doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami, nowoczesne wyposażenie placówki, świetlica oraz dowóz z Raciborza! 
Zapraszamy!
Więcej informacji: osobiście w placówce - Brzeźnica,ul. Kozielska 11; 47-411 Rudnik
telefonicznie: 324106726
e-mail: spbbrzeznica@poczta.onet.pl

galeria

Kobieta z pasja 19

W dniach 8-9 listopada w Winowie odbyły się warsztaty rękodzielnictwa dla kobiet z pasją! Nasza placówka od bieżącego roku objęła patronat nad tym wydarzeniem i jest jego organizatorem.

Na warsztatach spotykają się kobiety z pasją, które uwielbiają robić coś z niczego. Uczestnicy dzielili się własnymi pomysłami i doświadczeniami. Nowością była mechatronika i robotyka. Przez 2 dni panie wykonywały wianki, anioły, wyszywane kartki, ozdoby ze słomy, kroszonki oraz szydełkowały. W warsztatach uczestniczą panie, które już kilka razy prowadziły warsztaty w naszej placówce. Warto zobaczyć zdjęcia! Kolejne odbędą się w już przyszłym roku!