Ruszamy od września !
Nowoczesne metody - tradycyjne wartości!
Dla dzieci i Rodziców oferujemy szeroką pomoc specjalistów: psycholog, pedagog, logopeda, terapeuci, nauczyciele.

Planujemy terapie integracji sensorycznej, terapię słuchową metodą Tomatisa, warsztaty dla rodziców i dzieci metodą ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne, warsztaty arteterapii, zajęcia z dogoterapii, zajęcia wczesnego wspomagania. 
Nasze atuty: wysoko wykwalifikowana i zaangażowana kadra, mała liczebność klas i oddziałów, doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami, nowoczesne wyposażenie placówki.
Zapraszamy!
NASZA OFERTA
Więcej informacji: osobiście w placówce - Brzeźnica,ul. Kozielska 11; 47-411 Rudnik
telefonicznie: 324106726
e-mail: spbbrzeznica@poczta.onet.pl

galeria

d bid 19

Aby babcia i dziadziunio
w zdrowiu długo żyli.
Aby uśmiech dla nas mieli
w każdej wolnej chwili.
Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. W tych dniach Babcie i Dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości.

Dnia 21 stycznia 2019 r. w naszej placówce  odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowana przez uczniów szkoły i przedszkola. Zaproszeni dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Uroczystość otworzyła Dyrektor Ewa Ryś który powitała przybyłych na uroczystość gości i złożyła im najserdeczniejsze życzenia.  Dla kochanych gości przygotowano program artystyczny. Były wierszyki, piosenki, tańce, gra na instrumentach oraz nagradzane na przeglądach widowisko jasełkowe. Program artystyczny zapewnił przybyłych gości o tym, że ich wnuczęta nie tylko osiągają wspaniałe wyniki w nauce, ale również posiadają zdolności muzyczne, taneczne oraz aktorskie. Po złożeniu życzeń i wręczeniu własnoręcznie wykonanych upominków, nadszedł czas na słodki poczęstunek i rozmowy. Podczas spotkania panowała miła i serdeczna atmosfera. Dziadkowie byli wniebowzięci wkładem pracy swoich wnucząt pod nadzorem nauczycieli. Gorące słowa podziękowania należą się również rodzicom, którzy  okazali dużą pomoc w przygotowaniu imprezy.
e.R.