Ruszamy od września !
Nowoczesne metody - tradycyjne wartości!
Dla dzieci i Rodziców oferujemy szeroką pomoc specjalistów: psycholog, pedagog, logopeda, terapeuci, nauczyciele.

Planujemy terapie integracji sensorycznej, terapię słuchową metodą Tomatisa, warsztaty dla rodziców i dzieci metodą ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne, warsztaty arteterapii, zajęcia z dogoterapii, zajęcia wczesnego wspomagania. 
Nasze atuty: wysoko wykwalifikowana i zaangażowana kadra, mała liczebność klas i oddziałów, doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami, nowoczesne wyposażenie placówki.
Zapraszamy!
NASZA OFERTA
Więcej informacji: osobiście w placówce - Brzeźnica,ul. Kozielska 11; 47-411 Rudnik
telefonicznie: 324106726
e-mail: spbbrzeznica@poczta.onet.pl

galeria

warsztaty 17 01

W poniedziałek, 3 kwietnia w naszej szkole członkowie Mniejszości Niemieckiej z Brzeźnicy zorganizowali dla chętnych dzieci warsztaty manualne, podczas których wykonywano piękne palmy wielkanocne i poznawano tradycje.

Dziękujemy wszystkim za udział, a w szczególności za poświęcony czas i zorganizowanie dzieciom wspaniałego spędzenia wolnego czasu.
Podziękowania przekazujemy również rodzicom z przedszkola za wykonanie pięknych kartek wielkanocnych. Dochód z ich sprzedaży przeznaczyliśmy dla dzieci na wycieczkę do Raciborza. Jedne i drugie warsztaty prowadziła Teresa Koloch.
M.K.
Dnia 10 kwietnia odbyło się zajęcie otwarte z rodzicami, którego tematem były pisanki. Zadaniem dzieci było z pomocą swoich bliskich ozdobić styropianowe pisanki. Wszyscy bardzo dobrze poradzili sobie z tym zadaniem, a towarzyszył im przy tym świetny humor oraz doskonałe pomysły. Efekty ich pracy można zobaczyć na zdjęciach.
Dziękuję Rodzicom za udział w zajęciach.
S.M.