Ruszamy od września !
Nowoczesne metody - tradycyjne wartości!
Dla dzieci i Rodziców oferujemy szeroką pomoc specjalistów: psycholog, pedagog, logopeda, terapeuci, nauczyciele.

Planujemy terapie integracji sensorycznej, terapię słuchową metodą Tomatisa, warsztaty dla rodziców i dzieci metodą ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne, warsztaty arteterapii, zajęcia z dogoterapii, zajęcia wczesnego wspomagania. 
Nasze atuty: wysoko wykwalifikowana i zaangażowana kadra, mała liczebność klas i oddziałów, doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami, nowoczesne wyposażenie placówki.
Zapraszamy!
NASZA OFERTA
Więcej informacji: osobiście w placówce - Brzeźnica,ul. Kozielska 11; 47-411 Rudnik
telefonicznie: 324106726
e-mail: spbbrzeznica@poczta.onet.pl

astrid 17 01

W naszej szkole podjęliśmy szereg działań, aby zapoznać przedszkolaki i uczniów z dziecięcą literaturą Astrid Lindgren.

Poloniści zatroszczyli się o wiele pozycji książkowych jej austostwa, aby dzieciom przybliżyć jej twórczość. Na języku polskim pani B. Herman-Nowak przedstawiła życiorys pisarki oraz bohaterów książkowych, odczytała fragmenty bajek. Zobaczyli również krótki film o Emilu ze Smalandii. Na korytarzu została przygotowana gazetka z bohaterami książek A. Lindgren. Również w przedszkolu dzieci poznały jej twórczość. Na zajęciach komputerowych, plastycznych i technicznych przedszkolaki i uczniowie wykonali różne i piękne prace plastyczne związane z bohaterami literatury dziecięcej A. Lindgren. Ich prace zostały zaprezentowane rodzicom na wywiadówce. A następnie chętni uczniowie mogli swoje prace przekazać na Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Ach, ta Astrid Lindgren”. Obecnie czekamy na wyniki z konkursu i trzymamy za nich kciuki. Wyniki konkursu: http://www.biblrac.pl/pl/site/wydarzenie/1251-ogolnopolski-konkurs-plastyczny----ach--ta-astrid-lindgren----.html 

K.M.

astrid 17 02

astrid 17 05

astrid 17 03