Ruszamy od września !
Nowoczesne metody - tradycyjne wartości!
Dla dzieci i Rodziców oferujemy szeroką pomoc specjalistów: psycholog, pedagog, logopeda, terapeuci, nauczyciele.

Planujemy terapie integracji sensorycznej, terapię słuchową metodą Tomatisa, warsztaty dla rodziców i dzieci metodą ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne, warsztaty arteterapii, zajęcia z dogoterapii, zajęcia wczesnego wspomagania. 
Nasze atuty: wysoko wykwalifikowana i zaangażowana kadra, mała liczebność klas i oddziałów, doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami, nowoczesne wyposażenie placówki.
Zapraszamy!
NASZA OFERTA
Więcej informacji: osobiście w placówce - Brzeźnica,ul. Kozielska 11; 47-411 Rudnik
telefonicznie: 324106726
e-mail: spbbrzeznica@poczta.onet.pl

19 czerwca zakończyliśmy uroczyście rok szkolny 2018/2019.

Więcej…

Poszukiwany pracownik obsługi - sprzątaczka. Zgłoszenia przyjmujemy w sekretariacie.

Uczniowie i przedszkolaki Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźnicy wzięli dzisiaj udział w Polskim Finale „Cokoladova Tretra”. Pomimo upału wszyscy spisali się wspaniale i zasłużyli na ogromne brawa!

Więcej…

czytam 19 01

7 czerwca br. uczniowie i przedszkolaki Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźnicy wzięli udział w Ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam, jak czytam”.

Więcej…

galeria

festyn 19 a

Dnia 2 czerwca na boisku szkolnym w Brzeźnicy odbył się festyn Rodzinny, który został zorganizowany przez Zespół Szkolno-Przedszkolny oraz Radę Sołecką. Festyn zorganizowany w ramach Dni Otwartych był okazją do zaprezentowania naszego potencjału, jako placówki, która od września otwiera oddziały integracyjne.

Więcej…

Więcej artykułów…